MÖBLER / Bord / Lampbord 11955343
nr 1195 5343
Lampbord
ek, barockstil, hopvikbart. Diameter: 44. Höjd: 62 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 augusti 2018
kl 20:25:23
100 kr
150 kr